Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Wyszembork – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

332 100 zł3 763 m² 88,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka w pierwszej linii zabudowy od jeziora Wyszembork, mazury. Pełna Faktura Vat. Cena netto 270 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3763 ha.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł17 466 m² 45,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,75 ha położona w Popowie Salęckim (woj. warmińsko-mazurskie), w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Salęt (I linia zabudowy) i otuliny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna ogrodzona Kosewo

Kosewo(Wyszembork + 12 km)

250 000 zł1 361 m² 183,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1361 m wraz z 4 domkami pod wynajem, zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Kosewo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Ryn

Ryn(Wyszembork + 13 km)

59 400 zł1 000 m² 59,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez ten proces ;-) Działka sąsiadująca z dużym kompleksem leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kosewo

Kosewo(Wyszembork + 12 km)

820 000 zł3 155 m² 259,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na ziemi, gdzie będziesz mógł zamieszkać na stałe, w pełni się zrelaksować, odetchnąć od codzienności? Jeśli tak to mam dla Ciebie nietuzinkową propozycję zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kamionki

Kamionki(Wyszembork + 24 km)

175 000 zł4 655 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Każdy z nas choć raz czuł, że chce rzucić wszystko i uciec. Ale nie do miasta obok. Nie do hotelu na weekend. Chce uciec do czegoś własnego. Do miejsca, gdzie może złapać oddech. Jeśli to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jora Wielka

Jora Wielka(Wyszembork + 11 km)

370 000 zł1 540 m² 240,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż jora wielka (ok. 100 m od jez. Tałty) Lokalizacja: jora Wielka, gmina Mikołajki, woj. warmińsko-mazurskie Szlak wjm idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Prawdowo

Prawdowo(Wyszembork + 19 km)

229 162 zł3 076 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, częściowo zadrzewiony w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Borowe

Borowe(Wyszembork + 19 km)

55 000 zł195 m² 251,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka w cenie 55 000zł! Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Borowe (gmina Sorkwity), w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Mazur nad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Langanki

Langanki(Wyszembork + 17 km)

132 000 zł6 542 m² 20,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka rolno-budowlana o powierzchni 6542 m 2 położona w Langankach, gmina Kętrzyn, województwo warmińsko-mazurskie. Działka położona jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Kozłowo

Kozłowo(Wyszembork + 25 km)

109 000 zł3 700 m² 29,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Kozłowie Twoje Nowe Ulubione Miejsce na Ziemi! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz? Gdzie poranki pachną trawą, a wieczory kończą się przy ognisku pod gwiazdami? Mam coś.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Wyszembork

Wyszembork,warmińsko-mazurskie

150 000 zł2 886 m² 51,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną z własną linią brzegową nad jeziorem Salęt o powierzchni 2886 metrów kwadratowych. Jest ona położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wyszembork

Wyszembork,warmińsko-mazurskie

60 000 zł5 500 m² 10,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na Mazurach w okolicy Mrągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prażmowo

Prażmowo(Wyszembork + 23 km)

325 000 zł828 m² 392,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 828m2 z linią brzegową jeziora Jagodnego (szlak wjm) Prażmowo Gmina Ryn Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 828m2 z linią.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij